Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -85,00%

Re: do 15.01 PRZEBIJEMY 0,2??? CHYBA NIGDY 0,13

Zgłoś do moderatora
Będzie okazja żeby dobrać poniżej 0,13.

Ja mam inną kwestię do poruszenia.

O co chodzi z godzinami transakcji ?
Do tej pory były dwa strzały w okolicach 11 i 15 - normalna sprawa przy braku notowań ciągłych. Dziś pojawiły się transakcje w okolicy 14 i grubo po 15.

No i ile w końcu dziś było obrotu.
Może wyjdę na ignoranta i niedouczonego ale co innego znajduje w swoim systemie transakcyjnym a co innego można znaleźć na portalach giełdowych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.