Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -85,00%

Re: do 15.01 PRZEBIJEMY 0,2??? CHYBA NIGDY 0,13

Zgłoś do moderatora
Skoro facet złożył zlecenie z ukrytą sprzedażą wczoraj, to zgodnie z nowymi regulacjami musi mieć wartość przynajmniej 50 tys. zł. Czyli tych akcji na 0,13 musiało być przynajmniej 380 tys. Wczoraj nie tylko on sprzedał, więc zostało jeszcze sporo.
Ja stawiam, że było łącznie 400-600 tys.sztuk.
Od kwietnia bodaj obroty dzienne nie przekroczyły nigdy 300 tys. szt.
czyli rozbieranie batona potrwa. Ale do 15 stycznia to są szanse, nie martw się Obserwator :-) Bo wyżej do 20 gr to juz chyba nikt ukryciaka nie postawi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.