Kilka moich merytorycznych postów przywołujących fakty nie zostało opublikowanych, widocznie brzmiały zbyt pozytywnie. Pewnie ten też się nie pojawi... Widać, że Bankier bierze aktywny udział w negatywnej nagonce na spółkę, bo takie negatywne i manipulujące wpisy pojawiają się bez problemu. Nie będę już na nowo wracał do tego co napisałem, a co skasowano. Spółdzielnia pokazała w ostatnich dniach, że dalej chce przejąć jak najwięcej akcji, manipulując kursem wraz falą ekstremalnego trollingu. Nie mają jednak tej siły jak w poprzednich latach, dużo ludzi im podbiera akcje, ja również. Niestety smuci też, jak to też wcześniej bywało bierność Zarządu. Brakuje tutaj reprezentacji mniejszościowych akcjonariuszy, którzy mogliby wywierać presję, by interesy tej grupy też były lepiej wspierane.