Tak,dokladnie czytalem raport. I Nic nie pisałem o przychodach. Te urosły i w q2 również beda wyższe r/r. Mowie o zyskach a te moga byc znacznie nizsze przez dłuższy okres czasu, co opisałem powyzej. Jesli zysk za 2026 bedzie 50 mln to dywidenda bedzie zapewne w granicach 5 zł. Też warto wziąć to pod uwagę.
Pytanie jak rynek to oceni. Na razie ocenia negatywnie