zagadza sie CD to problem ale zarzad to komunikacyjni gamonie
.dwa tygodnie po zapowiedziach zmiana planow..do tego opowiesc o super KPI i wielkiej szansie zakonczona informacja ze to nic nie gwarantuje..ja.pie... jakbym chcial wymyslic jak cos zle zakomunikowac to bym nie wymyslil to co prezes chcial dobrze sprzedac...i do tego short ktorego nie bylo na ortexie w zeszlym tyg.i cala historia na dolnym ograniczeniu trendu..