Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,33 zł , zmiana od tamtej pory: 85,71%

Re: DM BZWBK zawiesza rekomendacje dla CIG!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-05-09 o godz. 15:34 ~gaweł napisał(a):
> amen to bedzie

Oj tam oj tam... Głowy do góry ciułacze. Ani to Amazon, ani Apple, ani nawet KGHM... Zrobi się rebranding i problem z głowy. Kto tam pamieta co to jakieClGames. A na marginesie... kto normalny inwestuje w spółki z sektora showbisinnesu, leisure, luxury goods? Tylko spekuła. Przecież to wszystko pierwsze do odstrzału w latach pogorszenia wyników gospodarczych. A jak po drodze do katastrofy zdarzy się przygoda jak CLgames to wszyscy reagują histerycznie bo rynek jest jaki jest... kazdy boi się że nei zdąży uciec z takim towarem. Cza było myślec. Teraz widzę składniki funduszy które zyskiwały najb w ostatnim półroczu i bez zaskoczeń CD projekt, Pandora i inne Arterie, Cymerie i cuda wianki produkujące albo rozrywkę albo rozsyłanie spamu. Przecież wiadomo ze to prędzej czy później padnie tylko pytanie kiedy . I kiedy znów wróci na górkę pod górkę :-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -0,40% 2,47 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.