Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: 97,60%

Re: DM BZWBK zawiesza rekomendacje dla CIG!

Zgłoś do moderatora
czyli jednak BZWBK nie pierwszy i nie ostatni raz manipuluje rynkiem, oni dziś zwalili kurs o 25% a później wypuszczają info o zmianie rekomendacji i braku ich publikacji, bo jest za dużo ryzyko niby. Ja się pytam gdzie jest KNF? czemu pozwala na taką manipulację akcjami spółki? przecież to jest przekręt taki jak to z rekomendacją Lotosu wartą 0zł....
ja pamiętam jak lata temu, przed chińczykami ci z BZWBK rekomendowali Bioton po 4.8zł, po kilku tygodniach od rekomendacji kurs Biotka spadł na groszówki. Trzeba zawsze robić odwrotnie co oni piszą, dla mnie to jest mocne KUPUJ.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CIGAMES -0,40% 2,47 2022-09-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.