Napisze ci tak widziałem właśnie ceny w Londynie diesla wiesz ile kosztuje tona?
A po ile sprzedaje 0rlen w petrochemi?
To się premia lądowa nazywa i jest ogromna.Czytalem ostatnio na jakimś portalu zagranicznym że ceny ropy fizycznej są dużo niższe niż te papierowe