Na razie nie widać chętnych na realizację zysków. Ktoś to systematycznie ciągnie Kto oczywiście mądry i ma duży kapitał tego raczej nie weźmie. Teraz wydaje się że jest czas spekulantów. Tylko czy ryzykować i wychodzić pomału z pozycji ładując spekulantom ? Czy może czekać jeszcze powiększając zysk i dodatkowo dywidenda