Sjjehe wiesz że założenia miały być do końca kwietnia?
Po raz drugi ci przypominam że idzie o założenia nie szczegóły,bo pewnie wiesz że jeśli nie ma jeszcze wyników nawet za 1q to nie może być szczegółów.
Zresztą max może być 50% a będzie 33% jak zaleca Unia.