Dnia 2022-10-06 o godz. 15:10 ~KK napisał(a):
> Dnia 2022-10-06 o godz. 09:55 ~Petrol napisał(a):
> > Dlaczego dopiero teraz? smerf oraz anonymous mają tak rozległą wiedzę o spółce a dopiero teraz alarmują? dlaczego nie robili tego wcześniej?
>
> Dlatego że dopiero teraz wychodza ich przekręty jakich dokonywali przez lata !! za co teraz zostaną rozliczeni z każdej ukradzionej i wyprowadzonej złotówki z spółki !! i dojedziemy ich wszystkich po kolei !! My jako Akcjonariusze jesteśmy siła zmotywowani i rozliczymy tych że oszustów i złodziei !! ich dni są już policzone i nie będzie zmiłuj się dopadniemy każdego z nich z osobna i ich rodzinki !!
Dlatego trzeba ich wszystkich rozliczyć i my jako akcjonariusze to zrobimy ! Bedzie niebawem o tym głośno bleg-smerfo-krok-i kilku współpracowników którzy z nimi współpracowali zostaną oskarżeni i zostaną im postawione zarzuty !