Dla dywidendy fizycznie akcje trzeba mieć do końca sesji we wtorek 16 czerwca. Odcięcie od kursu nastąpi w środę 17 czerwca, czyli wtedy można sprzedać i nie traci się dywidendy, ze względu na wypisanie ich z rejestru do na koniec sesji 18 czerwca (T+2).