Dnia 2026-06-15 o godz. 16:00 ~Kaso napisał(a):
> Część rezygnuje z dywidendy kasując zyski z mega wzrostu ORLENU, bo dywidenda (liczona netto) w stosunku do kursu wynosi tylko 4,5%. Zapalnikiem był impuls spadkowy na rynku ropy.
Jakie zyski ? Przecież przez ostatnie miesiące kurs był dużu wyższy-chyba że kasują zyski sprzed roku ,ale kto trzyma akcje przez rok,jka mógł realizować zysdki jka były po 146.Jakieś dzieci tu bazgrzą-jutro będzie ponad 145 bo ostatni dzień aby skasoawć 8 zł za 1 kwitka.