nie wydaje mi sie zeby mialo spasc do 30gr.
szczerze to moim zdaniem nie bedzie mozna kupic po 33gr.
po pierwsze w tym tygodniu ma sie pojawic informacja wiec czesc zacznie juz zbierac widzac ze nie ma chetnych na wywalenie.
po drugie mozna zobaczyc jak prawa strona zmalala. nie ma juz straszakow weiec kolka jak juz to beda na wyzszych poziomach.
tutaj tylko po informacji pojawiaja sie wachania kilku groszowe wiec wtedy mozna sie pobawic bo chyba ze piszecie o kolkach wolumenu po 5000 szt to moze i tak.