Akcje Dependa będą jeszcze spadały,zakupy można będzie jeszcze zrobić po bardziej atrakcyjniejszej niż obecnie cenie.Przed infem kurs wynosił 0,30gr.Po infie skoczył do 0,36 czyli nawet nie zaliczył wideł.Teraz kurs będzie spadał pod własnym ciężarem,sprzedawać będą zniecierpliwieni którzy myśleli że kurs pójdzie na 1-2 zł.Tak więc nie naganiam ale proponuje ustawić koszyczki na akcyjki troszeczkę niżej.pozdrawiam.Kurs moim zdaniem osiągnie apogeum jak podana zostanie informacja o pierwszym przelewie i otrzymaniu kasy na koncie.