mogło by spaść na 0,10
co? :)
ale tak na serio
to kółekteraz bym nie kręcił, .chociaż....
jednak zawsze jak spadnie to dokupić można
myślę , że teraz na każdym poziomie się opłaca
potrzeba tylko jeszcze mocniejszej spekuły,
która wraca na papier
właśnie .......gdzie ryba?