Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,05 zł , zmiana od tamtej pory: 4,27%

Re: Delsiting

Zgłoś do moderatora
Fakty są takie ze główny akcjonariusz chce ściągnąć spółkę z parkietu ale (chyba się każdy zgodzi) ze chcą mieć 100% i do tego brakuje im 1,75% głosów. Wiec przymusowy wykup jest nieunikniony a cena będzie ustalona tak jak przy ostatnim wezwaniu. Za mało im brakuje żeby wycofać z akcjonariuszami mniejszościowymi a fundamenty jak najbardziej ok tylko czy to ma teraz jakieś znaczenie.Pozdrawiam akcjonariuszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NORTCOAST 0,00% 14,65 2020-08-03 15:06:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.