Dnia 2016-02-03 o godz. 22:22 ~Amator napisał(a):
> Tylko pytanie czy spadnie?bo raczej powinno iść w górę sukcesywnie....
Powinno?...
Zobacz, nawet rezerwa federalna ma problem z przewidywaniami...
http://www.pb.pl/4421869,49274,gross-kleska-bankow-centralnych-przywoluje-cienie-z-2007-r