to już tu było wklejane kilka dni temu... - bez reakcji ze strony rynku
i nie irytuje cię to jej czytanie ?
nic cię w jej wypowiedziach nie zastanawia? nie miałbyś do niej zadnych pytań?
no i dzisiejszy wolumen oraz zabawianie się w podawanie tlenu raz na godzinę...