Forum Forex +Dodaj wątek

Re: dane o zatrudnieniu

Zgłoś do moderatora
O widze ze cos doo mniee :-) tylko czekaj czekaj czy ty przypadkiem nie miales L z 1.107 a Tp na 1.12? a nie widzialem dzisiaj 1.12. A ty o moje depo sie nie martw a na demo.to.gralem jak jeszcze uczyles sie chodzic.