Bardzo szanuję wasze poglądy optymistyczne, ale po danych z USA to scenariusz został jeden. Koniec rynku walutowego i pompowanie cen już bliski. Dlaczego tak sądze , bo obserwując od 2006 roku rynki handlu obligacjami i walutą można tylko jedno stwierdzić , to hazard sterowany. Jak BAX słusznie zauważa wrózenie z fusów i szklana kula steruje decyzjami inwestorów. Tak prawdę mówiąc nikt nie zrobi rachunku sumienia ile utopił. Oczywiście to własny kapitał i kazdy wie co robi rzecz oczywista. Z badań wynika że Forex uzależnia bardziej niż granie na maszynach. Reasumując kupiłeś za drogo nigdy nie sprzedawaj ze stratą przeczekaj, oczywiście jesli dysponujesz takim kapitałem aby zamrozic gotówke na jakis czas.