Forum Forex +Dodaj wątek

Re: dane o zatrudnieniu

Zgłoś do moderatora
a co na to Świeżak ze swoim virtualnym depo i lewarem 1:100?
nadal w grze? czy zakładamy kolejne konto demo?
bo ja na+++++++ ze swoja 1,4 L z 1:10 ;)