Forum Forex +Dodaj wątek

Re: dane o zatrudnieniu

Zgłoś do moderatora
w ogóle nie przykładam wagi do jakichkolwiek danych , wszystko jest ustawione i zawsze ! .... teraz zacznie się gra pod zaskoczenie z FED czyli "a może jednak podniosą %" :) , oczywiście , że podniosą ale we wrześniu 2016 w ramach akcji "nie wybierajcie Trumpa" połączonej z akcją dla UK wybierajcie pro unijnych! bo jak nie to będziecie biedniejsi ! na indeksach wyłącznie S , na walutach - raczej mocniejszy dolar US ale bez szaleństwa jeszcze z miesiąc