Dnia 2019-03-26 o godz. 18:31 ~Kajtek napisał(a):
> obcięło mi wpis znowu - pisałem o tym, że ktoś konsekwentnie podstawiał koszyki dzisiaj na 12,90 (ale nie chciał brać z prawej), natomiast ktoś konsekwentnie do tych koszyków dosypywał (ale też bez desperacji). za to na forum Farmy zlokalizowałem Marcompa i Starego Inwestora, także nasza spółdzielnia trolli tam obecnie rozsiewa zarazki, ale prędzej czy później wrócą - jak już robili nie raz. Na razie AT naszego CFG chyba nie ma dla nas zbyt ciekawych wniosków
Na Farmie galopada dzikich koni zadeptała się z 55 na 16 więc i korekta spadków była..
Ogólnie dzisiaj bardzo niskie obroty na wszystkich papierach ze stajni PLW - na czele z marazmem na PLW właśnie!
U nas - na CFG - konsola.