obcięło mi wpis znowu - pisałem o tym, że ktoś konsekwentnie podstawiał koszyki dzisiaj na 12,90 (ale nie chciał brać z prawej), natomiast ktoś konsekwentnie do tych koszyków dosypywał (ale też bez desperacji). za to na forum Farmy zlokalizowąłem Marcompa i Starego Inwestora, także nasza spółdzielnia trolli tam obecnie rozsiewa zarazki, ale prędzej czy później wróca - jak już robili nie raz. Na razie AT naszego CFG chyba nie ma dla nas zbyt ciekawych wniosków