Postraszą kupią tanie akcje a potem nagle zacznie rosnąc a na górce sprzedadzą...i następny cykl się zacznie i tak wkoło.W Maju ma być przedstawiona nowa gra strategiczna to kurs wystrzeli a wcześniej jak podadzą jakieś dobre info to kurs skoczy wyżej. Spółka jest w dołku wiec kierunek tylko północ...w maju 20- 25 zł