Czy nie widzicie , że drobni wymieniają się akcjami na tym poziomie . Tu na razie nikt konkretny nie siorbie bo jak zacznie to na pewno to zobaczycie :) to nie są poziomy na sprzedaż akcji no chyba że kogoś palą w łapki to wywala ale widać jakie ilości .