ja jestem z boku na tej spółce - przedtem ją miałem i przeżyłem troche .....kupowałem od 25 i przeżyłem spadek do 6.....usredniałem i finalnie miałem spory pakiet ze średnia 15 zł - oddałem średnio po 27 zł - nie narzekam.....jednak wkurzyli mnie mocno gdy przez pokrętne księgowanie futures-ów zrobiło sie to całe zawirowanie z potężnym spadkiem - na rynku przykleili im łatkę niewiarygodnych oszukańców......oby teraz nie było tak samo.........