Jeszcze że straty nikt nie wypłacił dywidendy .W ksiegowości nie istnieje taki wymysł jaki stosuje Unimot istnieje tylko zysk rzeczywisty czyli księgowy i od takiego tylko zysku oblicza się wskażniki czy płaci dywidendę .Dlaczego w 2019 nie wypłacono dywidendy z 36 mln skorygowanego zysku bo koń by się uśmiał i nikt by na takie coś jak wypłatę dywidendy z wyemaginowanego zysku czytaj skorygowanego nie pozwolił bo byłoby to karalne takie coś nie istnieje strata jest i nie da się tego ukryć wystarczy spojrzeć na wskażniki kto odpowie ile wynosi c/z Unimotu .