Tom tobie wszystko trzeba tłumaczyć.Ta instytucja to zgniłe jajko z którym nie wiadomo co począć.Nikt nie zaangażuje tego w powazne przedsięwzięcia.Gdyby nie miała w nazwie bank to dawno zostałaby zlikwidowana. Ten program stop smog czy jakos tak dostał sie boś-owi na odczepnego bo z góry wiadomo ze nie bedzie nim wiekszego zainteresowania tak samo jak prosumentem i drzewianym domem. Im mniej pieniedzy przechodzi przez ten dziwny twór tym mniej dokłada do niego polski podatnik.