Pierwszy merytoryczny wpis na forum jaki tu przeczytałeś? Niezły z Ciebie krętacz gościu z 1993 w nazwie. Szkoda gadać.
Czy inwestorzy ufają zarządowi padło pytanie. Zależy o jakich inwestorach mówimy. Ci co tu robią handelek po 100-200 akcji to trudno powiedzieć czy ufają czy nie. Raczej kręcą kółka i to jest dla nich najważniejsze. A jeśli chodzi o tych poważnych inwestorów, kluczowych w akcjonariacie, co posiadają kilkadziesiąt tysięcy akcji albo kilkaset tysięcy - to odpowiedz jest prosta: UFAJĄ. Nie sprzedali ani jednej akcji. A w ostatniej emisji nawet pośrednio doważyli.
O czym w ogóle rozmawiamy?