musze przyznacze to chyba pierwszy merytoryczny wywazony wpis na tym forum jaki czytalem moja uwaga to tylko ze raczej dotrzymanie terminow malo prawdopodobnea i wartosc diagnostyczna obu analizatorow niewiadoma ale sama informacja o gotowosci do sprzedazy analizatorow moze dac niezle zarobic tak jak zapowiedzi cyberpunka na cd redzie no i kolejna watpliwosc czy przy ew kolejnym przelozeniu terminow kurs nie zejdzie ponizej 100?