Czego jak czego ale kapitału z giełdy to pozyskał może troche na samym poczatku. Pózniej to juz tylko potezne ratunkowe emisje dla podatników i ,,zaprzyjaźnionych,, państwowych biznesów. Obligacje nie sa takie złe pod warunkiem że pieniadze z nich nie zostana wrzucone w błoto albo w drzewiane szałasy .