Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,59 zł , zmiana od tamtej pory: -0,22%

Re: Czy to jeszcze ma szanse na wzrost?

Zgłoś do moderatora
Chyba jeszcze czekamy na wyniki za 1 kwartał. Po raporcie oczywiscie rewelacyjnym ponieważ sprzedaż z miesiąca na miesiąc sie zwiększa , dom maklerski który opiekuje sie akcjami firmy pomieli trochę z wora do wora zwiększając delikatnie kurs i obroty wtedy ruszymy tak jak to bylo niedawno w okolicach 5 moze nawet bedzie 6 lub. Co myślicie o takim scenariuszu:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE -0,43% 4,58 2020-05-29 16:44:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.