Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,58 zł , zmiana od tamtej pory: 4,37%

Re: Czy to jeszcze ma szanse na wzrost?

Zgłoś do moderatora
Niestety to chyba najbardziej zapomniana z giełdowych spółek, które coś robią - w sensie produkcji i wytwarzania towarów, osiągając przy tym jak widać godziwe zyski. Może władze spółki powinny nieco bardziej przyłożyć się w tym zakresie. W końcu im też powinno zależeć na wzroście zainteresowania spółką i co za tym idzie wzroście notowań. Ja czekam jeszcze jakiś czas.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ODLEWNIE -1,44% 4,78 2020-06-05 16:38:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.