Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,24 zł , zmiana od tamtej pory: 51,23%

Re: Czuję się jak osoba okradziona- tak po prostu czuj3

Zgłoś do moderatora
* novagiełda. Ze swej strony nie mam takich zasobòw aby organizować sprzedaż dlatego jeżeli oni to ogarniają i wypełniają lukę niefunkcjonującego systemu rynku regulowanego ( sic!) GPW to uważam, że trzeba się zapytać.
Bo można sobie wyobrazić sytuację, że ktoś może mieć świadomość tego, że można sprzedawać i kupować na umowę cywilnoprawną, ale nie można oferować i w ten sposòb z premedytacją nie wprowadza pp i pda podgrzewając do tego projektami i w ten sposòb grilluje akcjonariuszy mniejszościowych.
Tak w ogòle przy wydolnym systemie i czystych intencjach tej dyskusji w ogòle by nie było gdyby zachowano zasady rynkowe.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EFEKT -1,21% 4,90 2025-09-11 15:21:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.