I co z tego wynika? Nie jest ważne ile tego wysyłają tylko ile na tym zarobią przy ogromnej konkurencji?
Jaki mają backlog na ten rok? To jakaś tajemnica?
Insajderzy kupują akcje tak jak w TopGlove?
Tak bardzo wierzą w dochodowość, że weszli w developerkę? TopGlove też wchodzi w developerkę?
Dywidenda to ile % od kursu akcji?
Planują skup akcji?