Jeszcze niewiele ponad tydzień do WZA i już może od lipca zacznie pracę po zakończonych testach kogeneracja.
Przed nami wakacje, plażowo, ale przesyłki niech płyną szeroko.
Wiadomo jak jest, ale rynkowo jest lepiej.
Lepiej jak jest lepiej.
Ten rok i przyszły powinien zakończyć działalność syfkow i psychiatryków, ale jak będzie to się oczywiście okaże.