Dlaczego? Przecież pisałem, że kupię po 63.50zł. To chyba dobra cena naganiaczu. Ty widzisz tutaj do końca czerwca 100zł a ja czekam tylko na 63.50zł.
Nagony już szaleją ale rynek ich wymiksował. Szkoda tylko tych ubranych na lato za ponad 63zł.
Dlaczego TopGlove spada? Balon? A Mercator?