>
> Mnie też wiele twoich postów rozśmieszało... ;)
> Zwłaszcza pisanie zależnie od tego, czy chciałeś kupić, czy sprzedać ;)
>
Pisałem dobrze o spółce w roku w którym miała rekordowe zyski. To chyba normalne prawda? I normalne, że skoro to był najlepszy rok ABC to miałem ich akcje. Sytuacja w spółce się zmieniła, podali gorsze wyniki i sprzedałem akcje. Dochodzą teraz znów gorsze wyniki, sytuacja z VATem to jak mam pisać? Zachwalać? Brak argumentów na razie.
> a poza tym warto patrzeć na mci - głównego i dominujacego udziałowca daty:
>
> http://at.biznesradar.pl/9f76de61dee438ece9c9e0ecfb35ff18.png
>
> znów na jednocyfrówce...
Myślę, że sytuacja jest odwrotna i to ABC Data ma większy wpływ na kurs MCI niż MCI na ABC. Mnie generalnie MCI w ogóle nie interesuje.