Dnia 2016-09-22 o godz. 09:43 ~wykres napisał(a):
>
> no i nie wykluczone, ze to właśnie z daty wielu przeniosło się na inne spółki...
Ja czekam na niższy kurs, ale zawsze rozśmieszają mnie takie stwierdzenia. To tak jakby trwał skup albo sprzedane papiery leżały i czekały na kupca. Po prostu jedni wyszli inni przyszli.