Dnia 2016-09-22 o godz. 10:16 ~abc napisał(a):
> Dnia 2016-09-22 o godz. 09:43 ~wykres napisał(a):
> >
> > no i nie wykluczone, ze to właśnie z daty wielu przeniosło się na inne spółki...
>
> Ja czekam na niższy kurs, ale zawsze rozśmieszają mnie takie stwierdzenia. To tak jakby trwał skup albo sprzedane papiery leżały i czekały na kupca. Po prostu jedni wyszli inni przyszli.
Mnie też wiele twoich postów rozśmieszało... ;)
Zwłaszcza pisanie zależnie od tego, czy chciałeś kupić, czy sprzedać ;)
a poza tym warto patrzeć na mci - głównego i dominujacego udziałowca daty:
http://at.biznesradar.pl/9f76de61dee438ece9c9e0ecfb35ff18.png
znów na jednocyfrówce...