Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  33,45 zł , zmiana od tamtej pory: -35,87%

Re: Czas na spadki?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-03-26 o godz. 13:21 ~Początkujący napisał(a):
> Tam jest prawie 10tys filmów. Średnio więcej niż 2filmy dziennie ciężko oglądać przez 2tyg, a potem co będziesz robic? Patrzeć w ścianę? :)

No dobra, ale jakich filmów. Sorry, ale na ten moment oferta nie jest konkurencyjna w stosunku do netflixa, czy HBO. Netflix masa własnych seriali. Na HBO, czy playerze filmy, który były w kinach w ciągu ostatniego roku, a na CDA? Najnowsze mają ile? 2? 3 lata?
Z własnych treści dwa seriale dla mało ambitnej widowni?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 1,51% 21,45 2022-01-19 11:28:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.