Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,00 zł , zmiana od tamtej pory: -45,95%

Re: Czas na spadki?

Zgłoś do moderatora
Raczej korekta i dobrze i bo spolka ma zdrowo rosnac a nie spekulacyjnie. Przy zaostrzeniu poruszania sie i wydluzeniu czasu do swiat to musi rosnac. Tym bardziej ze zapewne dzieciaki do szkol w tym roku nie wroca a watpie by szybciej niz początek maja cokolwiek otwarli. A jezeli przesuną wybory to i przesuną okres epidemii a 14 dni darmowego korzystania juz wielu sie skonczylo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,50% 20,00 2022-01-27 12:42:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.