Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,13 zł , zmiana od tamtej pory: -39,50%

Re: Czas na spadki?

Zgłoś do moderatora
Zmieniłbym tylko tyle że kupując w tym tygodniu, może sprzedać jeszcze jabłka komuś na targu, a kupując w poniedziałek będzie musiał poczekać do następnego weekendu a nie wiadomo co się będzie przez ten tydzień działo z tymi jabłkami czy nie wezmą się za nie robaki:) kupując w poniedziałek może je sam zjeść lub sprzedać, w czwartek już będzie musiał albo sprzedać najbliższej rodzinie albo wyjść na targ sprzedać, w piątek już na pewno żeby się ich pozbyć będzie musiał wyjść na targ i nie wiadomo ile uda mu się sprzedać. W poniedziałek już on i jego rodzina będą mieli po kolana jablek, a targ za tydzień do tego nie dostanie czekolady nawet na osłodę :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA -2,36% 20,65 2022-01-21 15:35:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.