Dnia 2014-09-19 o godz. 10:24 ~devilek napisał(a):
> ja nie agituję do zakupów teraz ani też wcześniej. Wyrażam swoje
> opinie bo to jest forum ale też nikogo nie obrażam. Natomiast wypisywanie
> swoich żali albo zniecierpliwienia na forum nic nie zmieni. Jak spadnie to
> może będę dokupywał jak wzrośnie to się będę cieszył, tyle w
> temacie Kolego.
a tu się akurat zgadzamy ;)