Kupno akcji w dołku a sprzedaż na górce tak piszą mądrzy ponoć ludzie :)
kupowałem abc między 2 a 3 zł dwa lata temu. Uważam że wzrost o 100% przez 2 lata oraz pobrane dywidendy to fantastyczny wynik. Dokupywałem też powyżej 4zł ale nie płaczę z tego powodu że jest mniej. Znów za rok będzie do pobrania spora dywidenda :) a kurs z pewnością nie spadnie.