ja nie agituję do zakupów teraz ani też wcześniej. Wyrażam swoje opinie bo to jest forum ale też nikogo nie obrażam. Natomiast wypisywanie swoich żali albo zniecierpliwienia na forum nic nie zmieni. Jak spadnie to może będę dokupywał jak wzrośnie to się będę cieszył, tyle w temacie Kolego.