Uspokójcie sie z łaski swojej.
3 zł będzie realne, ale dopiero jak będzie seria dobrych inf w tym:
1) Znalezienie poważnego inwestora
2) Sprzedaż nieruchomościi
Do tego jak ludzie przestana zarabiac po 3 gr na akcji i nastawia sie na wiekszy zarobek...
No i przydał by sie sternik na pokład.
A no i ten. Przestańcie sobie robić wyrzuty.
BoB i jeszcze coś. Szczerze powiem, że im sie nie dziwie, że po Tobie jeżdżą, skoro sam nawoływałeś do kupowania i trzymania. Jakby wszyscy robili tak jak Ty (a większość pewnie tak robi) to kola byłaby dalej na 0,81 albo 0,75 i wahania w granice 0,8.
Ludzie skonczcie ta dziecinna wymiane na forum. Fakty są takie, że ktoś sie Kolą zajmuje, i myślę że nie po to żeby ją udupić.
Czekam na 1,20-1,50 do końca listopada.