Ty Mirakulka pewnie jak zwykle kupujesz po 0,97 i sprzedajesz po 0,77 . Poprostu lubisz tracić i nie lubisz zarabiać .Napisz po co tacy nieudacznicy jak Ty tracą czas na giełdzie czy nie lepsze dla Ciebie będzie szydelkowanie lub jakieś inne robótki ręczne ?